Praca Bydgoszcz

9 329 ofert pracy
Oferta Wyróżniona

Frigga: Opiekunka do Pani od zaraz

FRIGGApokaż opis

Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie, • legalną formę zatrudnienia, • opłacanie świadczeń ZUS, • pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1, • zwrot kosztów dojazdu w obie strony, •..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta regionalna

Frigga: Dobra Oferta dla Opiekunki Osób Starszych/Bawaria

FRIGGApokaż opis

Podopieczna, 89lat, 70kg, 170cm Miejscowość: 96215 Lichtenfels Start: od zaraz Dolegliwości: - podopieczna jest po złamaniu kości miednicy - pacjentka ma problemy z poruszaniem się, korzysta z rola-tora..

Aplikuj przez Nuzle

Zatrudnię Telemarketera/18zł/h+premie 500-2000zł/od...

Poszukuję samodzielnego telemarketera z doświadczeniem w skutecznym pozyskiwaniu klientów. Oczekuję: - umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, - znajomości obsługi komputera - determinacji..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Przedstawiciel Handlowy (obsługa rynku gastronomicznego)

Praca dla Wszystkich, którzy wkładają swoje serce w budowanie relacji z Klientami! Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (obsługa rynku gastronomicznego) Miejsce pracy: Toruń / Bydgoszcz / Województwo..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Konsultant – stylista ślubny / staż z PUP/

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie? Już teraz zacznij swoją karierę w branży mody ślubnej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Konsultant - Klient Biznesowy - 3-9tys.zł /Praca...

Konsultant ds. obsługi Klientów Biznesowych Zakres obowiązków: - zdalne kontakty z Klientami - badanie potrzeb i dobieranie oferty produktowej - administracja bazą danych - podpisywanie umów - sporządzanie..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Zatrudnimy bez doświadczenia. Biuro obsługi...

Wiemy, że w każdej organizacji najważniejsi są ludzie, dlatego chcemy żeby wszyscy nasi pracownicy mogli się swobodnie uczyć, odnosić sukcesy ale i dajemy możliwość popełniania błędów i..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Przedstawiciel Handlowy (branża spożywcza)

Dla naszego Partnera, Przedsiębiorstwa produkcyjno-przetwórczego z branży spożywczej o długiej tradycji na rynku polskim, posiadającej w swojej ofercie szeroką gamę produktów wysokiej jakości..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Zdobędziesz doświadczenie! Praca w BOK. STUDENT...

Jeśli szukasz stabilnej pracy z dogodnym dojazdem, Jeśli jesteś studentem, który chce zdobywać doświadczenie, Jeśli jesteś maturzystą i szukasz pracy tylko na wakacje, to ogłoszenie jest idealne..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Opiekun stałego klienta (obsł. posprzed.) -...

Obowiązki: - obsługa posprzedażowa Klientów Biznesowych, - sprzedaż usług aktualnym Klientom (dosprzedaż, poszerzanie i przedłużanie współpracy), - przygotowywanie umów i aneksów, - udział..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Praca w call center innym niż wszystkie! Praca...

Żeby pracować w naszym call center: - nie musisz mieć doświadczenia w call center (jeśli masz, to z pewnością dobrze je u nas wykorzystasz) - nie musisz znać technik sprzedażowych, bo nic nie..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Płacimy za szkolenie, pewna podstawa + premia

Zacznij pracę w naszym biurze obsługi klienta aby zdobyć atrakcyjne dla ciebie umiejętności i kompetencje: • Sprawność w obsłudze klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Biuro obsługi

Rekrutacjapokaż opis

Opis stanowiska: telefoniczna obsługa w zakresie zmiany obecnych warunków dla stałych klientów biznesowych w oparciu o standardy jakościowe naszej firmy. Z naszej strony zapewniamy: • Stałe godziny..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Konsultant - Klient Biznesowy -Wysokie zarobki...

Konsultant ds. obsługi Klientów Biznesowych Zakres obowiązków: -zdalne kontakty z Klientami -badanie potrzeb i dobieranie oferty produktowej-administracja bazą danych-podpisywanie umów-sporządzanie..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Stała praca w Biurze Obsługi

Rekrutacjapokaż opis

Zatrudnimy osoby bez doświadczenia do biura obsługi klienta w naszej firmie w Bydgoszczy, godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku. Zadanie: telefoniczne przedłużanie umów klientom biznesowym..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Opiekun Stałego Klienta Biznesowego - przedłużanie...

Zatrudnimy do naszego zespołu studentów zaocznych lub osoby poszukujące swojej pierwszej pracy do obsługi stałego klienta biznesowego w zakresie przedłużania obecnych umów w branży telekomunikacyjnej..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Konsultant telefoniczny - realizuj NOWY projekt...

rekrutacjapokaż opis

Co da Ci Orange? Powiem świeżości, Elastyczny grafik pracy, Możliwość postawienia pierwszych kroków na rynku pracy, Świetną atmosferę i przyjemność przychodzenia do pracy! Dla nas najważniejszy..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. Obsługi Klienta!

rekrutacjapokaż opis

O FIRMIE: Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy Sprawdzonym Partnerem i Rzetelnym Pracodawcą, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc osiągamy kolejne cele! Dodatkowo, gwarantujemy..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

6-godzinny system pracy, wynagrodzenie za pełen...

Od samego początku założyliśmy, że nasza firma będzie przyjazna ludziom i to będzie podstawa jej efektywności. Zawsze staraliśmy się wybierać rozwiązania, które były dalekie od standardowych..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Telemarketera /stawka 18zł/h + premie od 500zł...

Poszukuję samodzielnego telemarketera z doświadczeniem w skutecznym utrzymywaniu stałych klientów firmowych. Oczekuję: - umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów - znajomości obsługi komputera..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

PRACA z NAMI to RELAKS! Oferta LAST MINUTE!

PRACA Z NAMI TO RELAKS! Student zaoczny Jesień się kończy i Święta coraz bliżej a Ty chcesz dorobić na prezenty świąteczne? I czuć się nadal jak na wakacjach? Praca wcale nie musi być nudna..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracuj w największym call center w województwie!

Nasze call center rozwija nowe projekty informatyczne / teleinformatyczne/ przy obsłudze stałego klienta biznesowego! Nasi najlepsi Pracownicy zarabiają po 8900zł netto A także po 10 tys. zł netto..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Dział Utrzymania STAŁEGO Klienta /umowa o pracę/

W związku z wprowadzeniem nowej oferty dla Naszych Stałych Klientów, zapraszamy do współpracy chętne i zmotywowane osoby do działu utrzymania stałego Klienta! Mile widziane osoby z doświadczeniem..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Czas Na Zmianę Pracy!- Wiosenne Porządki W...

Dołącz do ekspertów numer 1 w regionie! Dzięki Twojemu 100% zaangażowaniu zaczniesz realnie wpływać na swoją wypłatęPraca 5 dni w tygodniu zagwarantuje Ci stabilność finansową!Od Ciebie będzie..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Doświadczonego Telemarketera do obsługi firmowego...

W związku z wprowadzeniem nowego projektu, dotyczącego wyłącznie opieki nad stałym Klientem, zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w telefonicznej obsłudze klienta! Wymagamy: Komunikatywność..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Dołącz do nas! Karnety:siłownia-fitness-plat...

Pracowałeś już w Call Center, gdzie obiecywane warunki (wynagrodzenie, PREMIE, godziny pracy) okazały się kłamstwem? U nas masz jasne zasady, niezmienne i klarowne od samego początku. Przyjdź..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Konsultant klienta biznes. Największe call w...

Prowadzimy rekrutację na projekt związany z informatyką! Poszukujemy osób chcących sprawdzić się w roli konsultanta ds. telefonicznej obsługi i opieki STAŁEGO Klienta biznesowego. Jeśli posiadasz..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Konsultant telefoniczny /3500 do 10 000 netto/...

SPECJALIZUJEMY SIĘ W SPRZEDAŻY ROZWIĄZAŃ telekomunikacyjnych Obecnie do naszego zespołu poszukujemy dwie osoby na stanowisko: Specjalista ds. stałych klientów /projekty telekomunikacyjne/ Poszukujemy..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik BOK w cc/praca od zaraz. um. o pracę...

W związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy dodatkowej osoby do wsparcia BOK. Zadania: - kontakt zdalny z naszym klientem - koordynowanie procesem zamówień - przygotowywanie dokumentów..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

ŚWIATŁOWÓD - doradztwo/przedł.umów/stały...

Praca polegać będzie na przedłużaniu umów stałym klientom biznesowym, promując Światłowody. Oczekujemy: • doświadczenia w obsłudze klienta, • zaangażowania w budowaniu doskonałych relacji..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

NOWY projekt dla Nasza Firma

rekrutacjapokaż opis

Co da Ci Great Nasza Firma? Powiem świeżości, Elastyczny grafik pracy, Możliwość postawienia pierwszych kroków na rynku pracy, Świetną atmosferę i przyjemność przychodzenia do pracy! Dla nas..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Największe call w mieście /tylko u nas umowa...

Jesteśmy jednym z największych Call Center w województwie kujawsko-pomorskim. Tylko nasi Pracownicy zarabiają na rękę po 10-14 tys. zł netto! Z miłą chęcią na szkoleniu Ci ich przedstawimy..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Młodszy Przedstawiciel Handlowy ds. Nawożenia...

Adecco Poland Sp. z o.o.pokaż opis

Zadania:Realizacja założonych celów sprzedażowych nawozów / środków do nawożeniaUtrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmyPoszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży i serwisu Pozyskiwanie nowych KlientówDor

infopraca.pl
Oferta sponsorowana

Magister farmacji - Bydgoszcz

Sieć aptek Dr Zdrowie zatrudni Magistra Farmacji do apteki w Bydgoszczy w CH PomorskaOferujemy:• Umowę o pracę • Stabilność zatrudnienia• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego• Pracę w przyjaznym zespole• Motywacyjny system wynagradzania• Pakie

infopraca.pl
Oferta sponsorowana

Sprzedawca

Oferty pracy Sprzedawca, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie - najnowsze ogłoszenia na Praca.pl. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości