Niania Brzeziny

14 oferty pracy

Potrzebne Opiekunki dla Seniorów - Niemcy

MEDICA- HILFEpokaż opis

Dla naszych klientów w Polsce i za granicą zapewniamy legalne zatrudnienie opiekę koordynatora Chętnie zapraszamy Panie zgłaszające się „Parami”- dwie panie mogą wymieniać się co dwa miesiące..

29 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla opiekunki w Niemczech

GoWorkpokaż opis

Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie. Miejsce wyjazdu: okolice Berlina Opieka dla Seniora: Pan Benedykt ma..

32 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zlecenie dla opiekunki osób starszych!

FRIGGApokaż opis

Miejscowość: 4060 Esch Alzette Luksemburg Opis podopiecznego: Mężczyzna, 86 lat,160cm, 54kg Dolegliwości: -podopieczny ma wprowadzoną sztuczną zastawkę serca od listopada 2013r., -mężczyzna..

39 dni temu aplikuj przez Nuzle

Wyjedz do Stuttgartu i zstań opiekunką!

FRIGGApokaż opis

Podopieczna, 89 lat, 155 cm, 55kg Miejscowość: 70569 Stuttgart Dolegliwości - słaby wzrok i słuch, nosi okulary - początki demencji: orientacja czasowa i miejscowa częściowe zaburzone - problemy..

45 dni temu aplikuj przez Nuzle

Poszukiwana Niania dla rocznego dziecka / Brzeziny

63 dni temu z olx.pl

Niania/opiekunka

63 dni temu z olx.pl

Praca dla opiekunki dla rocznego Chłopca / Brzeziny

pokaż opis

Dzień dobry,poszukuję Niani dla rocznego Chłopca. Praca w Brzezinach.Wynagrodzenie jak i czas pracy do ustalenia na spotkaniu.Proszę o kontakt osoby posiadające doświadczenie w pracy z małymi dziećmi - w tym wypadku jest to konieczne :)

63 dni temu z gumtree.pl

Potrzebna opiekunka dla Pana Ernesta, Niemcy

Gowork.plpokaż opis

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993. Nasz podopieczny mieszka we Frankfurcie nad Menem, ma 89 lat. Zarówno w domu i jak na zewnątrz porusza się przy chodziku. Choruje na Parkinsona..

63 dni temu aplikuj przez Nuzle

Poszukujemy opiekunek z językiem niemieckim

Gowork.plpokaż opis

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993 Miejsce zlecenia: Preetz Do opieki: Para seniorów – małżeństwo Anita i Peter. Oboje są dość samodzielni. Pani Anita przeszła udar, natomiast..

70 dni temu aplikuj przez Nuzle

zostan opiekunką osób starszych za granicą!

FRIGGApokaż opis

Podopieczna, 84lata, 48,5kg, 165cm Miejscowość: 96049 Bamberg- Wildensorg Dolegliwości: -jest po upadku -osoba świadoma -umiarkowane problemy ze słuchem -porusza się samodzielnie bądź z pomocą..

119 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka medyczna / osób starszych

NZOZ Bremedpokaż opis

Ośrodek Opiekuńczo – Rehabilitacyjny w Brzezinach / k. Łodzi poszukuje opiekunek środowiskowych /opiekunek medycznych. Praca dorywcza. Cv prosimy wysyłać na adres : @

383 dni temu z lento.pl

Zarób na święta jako Opiekunka osób starszych...

Wyjazdy świąteczne i przedświąteczne, Drogie Panie i Panowie, zapraszamy do współpracy wszystkie chętne osoby , które znają minimum w stopniu podstawowym język niemiecki , mają doświadczenie w opiece chociażby w rodzinie i chcą wyjechać do pracy jako

399 dni temu z lento.pl

52letnia kobieta poszukuje opiekunki! Okolice...

Agencja SCGpokaż opis

SCG - Agencja Pracy (nr certyfikatu 7276) poszukuje opiekunki dla 52 – letniej kobiety z miejscowości Erftstadt (okolice Kolonii). Pani choruje na stwardnienie rozsiane, korzysta z wózka w środku i na zewnątrz. W domu mieszkają 4 osoby (podopieczna

454 dni temu z lento.pl

Opieka dla seniorka z okolic Frankfurtu!

Agencja SCGpokaż opis

SCG - Agencja Pracy (nr certyfikatu 7276) poszukuje opiekunki dla seniora z okolic Frankfurtu nad Menem, miejscowość Pfunkstadt. Mężczyzna ma 83 lata, porusza się przy pomocy rolatora. Choruje na lekką demencję oraz nadciśnienie. Dla opiekunki osobny

545 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości