Brygadzista Cieśli i Zbrojarzy - praca we Francji

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Francuska firma budowlana zatrudni
Brygadzistę do Francji (Cieśla – Zbrojarz – Betoniarz)
Miejsce pracy: Francja, Rilieux la Pape
Zadania:
• Bezpośredni nadzór nad pracownikami
• Organizacja pracy zespołu
• Podział zadań

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka francuskiego
• Doświadczenie przy pracach szalunkowych i zbrojeniowych
• Doświadczenie przy laniu betonu
• Umiejętność czytania planów i rysunków wykonawczych

Oferujemy:
• Praca od zaraz
• 39- godzinny tydzień pracy
• Wynagrodzenie min 2400 max 3500 euro
• Możliwość długofalowej współpracy
• Komfortowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl