Bez kategorii Sopot

337 ofert pracy
Oferta Ogólnopolska

Lekarz dentysta - pomorskie - Rogowski Dental... Nowe

Nowoczesna, prężnie rozwijająca się klinika stomatologiczna Rogowski Dental Clinic w Słupsku, z dużą ilością pacjentów poszukuje do współpracy lekarza dentysty. Mile widziane zainteresowanie..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta Ogólnopolska

Kelner z zakwaterowaniem

Posiadamy cztery restauracje w Trójmieście oraz w okolicach.Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisko kelner oraz przy obsłudze baru studenckiego. Oferujemy: -pracę w miłym zespole w niepowtarzalnej..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Senior Software Developer

Participate in project planning/quote process with project managers, and team leads Analysis of client business requirements and the development of appropriate functionalities Identifying technical risks Ensuring that delivered solutions meet technic

praca.pl

Pracownik działu HSKPNowe

Anmar Sp. z o.opokaż opis

Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków Pomoc przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Dbanie o czystość przed obiektem. Obsługa gościa hotelowego

Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sprzątaczka biurowaNowe

OCEANIC S.Apokaż opis

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 3000 PLN Zakres obowiązków Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych

Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Java/JEE ProgrammerNowe

Dzisiaj z pracuj.pl

DevOps EngineerNowe

Dzisiaj z pracuj.pl

sprzątanie w pensjonacieNowe

Fortuno spółka cywilnapokaż opis

Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto od 1000 PLN Zakres obowiązków utrzymywanie czystości w pensjonacie, bieżące sprzątanie pokoi z łazienkami

Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Specjalista ds. Umawiania SpotkańNowe

Dzisiaj z trojmiasto.pl

Pan do pomocy i rozbioru miesa w sklepach miesnych...

Wczoraj z olx.pl

Ekspedient, wypłata tygodniowa – Sopot

Wczoraj z olx.pl

Menedżer Produktu

pokaż opis

Oczekujemy ?doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem produktami, w zakresie tworzenia i modyfikacji produkt

2 dni temu z pracuj.pl

Ekspedient, wypłata tygodniowa – Sopot

FALLWORK SP Z O.Opokaż opis

Ekspedient, wypłata tygodniowa – SopotDO TWOICH GŁÓWNYCH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:• sprawna i profesjonalna obsługa klientów na stanowiskach kasowych• prawidłowe naliczanie i pobieranie należności..

2 dni temu z monsterpolska.pl

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy - Sopot

pokaż opis

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy - SopotZAKRES OBOWIĄZKÓW:* Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy* Odpowiedzialność za sprzedaż i funkcjonowanie punktu* Dbałość o gospodarkę towarową..

2 dni temu z monsterpolska.pl

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY RUCH

RUCH S.Apokaż opis

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY RUCHRUCH S.A.to firma z niemal 100-letnią tradycją i jeden z największychdystrybutorów prasy wPolsce. Dołączając do RUCH-u, stajesz się częściąhistorii i nowoczesności..

2 dni temu z monsterpolska.pl

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy

pokaż opis

OSOBA PROWADZĄCA PUNKT HANDLOWYMiejsce pracy: SopotZAKRES OBOWIĄZKÓW:* Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy* Odpowiedzialność za sprzedaż i funkcjonowanie punktu* Dbałość o gospodarkę..

2 dni temu z monsterpolska.pl

Specjalista ds. Tworzenia Dokumentacji Technicznej...

pokaż opis

Wymagania:minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuumiejętność zbierania i dokumentowania wymagań dla system

3 dni temu z pracuj.pl

panią do sprzątania w pensjonacie 1/2 etatu

4 dni temu z gratka.pl

prowadzenie recepcji w pensjonacie

4 dni temu z gratka.pl

SPECJALISTA DO TELEFONICZNEGO CENTRUM UMAWIANIA...

5 dni temu z trojmiasto.pl

dolnośląskie

pokaż opis

Praca, oferta pracy Country Sales Manager Poland, dolnośląskie, CTER Sp. z o.o. - najnowsze ogłoszenia na Pracuj.pl. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą

5 dni temu z pracuj.pl

Od stycznia 2018 niani/pomocy przy obowiązkach...

pokaż opis

Witam, jestem zdecydowana na podjęcie współpracy (od stycznia 2018) z osobą,która pomoże mi 3 dni w tygodniu w prowadzeniu domu gdy dzieci są w szkole/przedszkolu, natomiast gdy dzieci zachorują..

5 dni temu z niania.pl

Specjalista w Biurze Ryzyka

Budowanie świadomości i kultury ryzyka w Organizacjiwspółpraca w ramach utrzymania i rozwoju systemu zarządzania ryzykiemwspółtworzenie strategii zarządzania ryzykiemwspółpraca z kadrą kierowniczą..

5 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Biurze Aktuarialnym - ubezpieczenia...

Tworzenie i rozwój modeli aktuarialnych w narzędziu Prophetbieżąca obsługa potrzeb raportowych Spółki, w tym raportowanie do Grupywsparcie w procesach Biura Aktuarialnegoumowę o pracę w renomowanej..

5 dni temu z erecruiter.pl

Menedżer Produktu

Stały monitoring otoczenia rynkowego i trendów na innych rynkach w celu analizy szans rozwoju produktów segmentu detalicznegowskazywanie kierunku rozwoju i proponowanie nowych rozwiązań produktowych..

5 dni temu z erecruiter.pl

Poszukujemy kierowców UBER od zaraz

6 dni temu z olx.pl

Studentów zaocznych lub dziennych dysp. w tygodn...

Praca na terenie Sopotu dla osób niekoniecznie z doświadczeniem w branży.Wymagana chęć do pracy,komunikatywność,dyspozycyjność w tyg. od 4-6 h/dziennie. Wdrażamy,wspieramy na każdym etapie,duże..

6 dni temu z lento.pl

specjalista ds. kontaktu z klientem biznesowym

Jeśli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu pracy przy kampaniach marketingowych, sprzedaży oraz zarządzania i pracy w zespole, a Twoim celem jest zrobienie kariery w firmie marketingowej, dziś..

6 dni temu z lento.pl

Nie masz doświadczenia w tej branży?czekamy...

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy naszej firmie niepowtarzalny..

6 dni temu z lento.pl

to czego szukasz!! NIE CC!

rekrutacjapokaż opis

Nasz dział HR- zajmuję się rekrutacja pracowników na różne stanowiska na terenie Całej Polski. Chcemy pomóc młodemu Pokoleniu znaleźć pracę z której będą zadowoleni. Zapraszamy Cię na..

6 dni temu z lento.pl

Połącz prace zawodową z MISJĄ SPOŁECZNĄ!...

Dział HRpokaż opis

Chciałbyś zmienić świat? Wiesz, że należy zacząć od siebie i kawałka ziemi który Cię otacza, ale nie wiesz jak to zrobić? Spokojnie, my wiemy i Ci powiemy! Połącz swoją prace zawodową..

6 dni temu z lento.pl

ROZWÓJ/PIENIĄDZE/MŁODY ZESPÓŁ

Nowe – lecz kolejne biuro tym razem w Sopocie szuka ambitnych osób do młodego zespołu. Jeśli jesteś osobą, dla której liczy się rozwój i zarobki na dobrym poziomie to szukamy właśnie CIEBIE..

6 dni temu z lento.pl

Big Data Architect

**TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą siękompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacjispecjalistów IT.Dla naszego klienta - globalnego..

6 dni temu z monsterpolska.pl
Oferta sponsorowana

Kierownik marketingu

Fines S.A.pokaż opis

Opis stanowiska: współtworzenie planu marketingowego dla sieci Fines kierowanie zespołem marketingowym realizacja akcji marketingowych o zasięgu lokalnym i regionalnym współtworzenie i aktualizacja materiałów reklamowych współpraca z agencjami reklam

praca.pl
Oferta sponsorowana

Koordynator Mice

Orbis S.A.pokaż opis

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI Jeśli: Czujesz się kimś wyjątkowym Dzielisz naszą pasję gościnności Nie ustajesz w swoim rozwoju Masz odwagę pójść dalej Czujesz w sobie ducha zdobywcy Jesteś innowacyjny Jesteś otwarty na naukę Dołącz do nas, otwierają się p

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości