Badania i rozwój Łódź

6 ofert pracy
Oferta sponsorowana

Laborant - Analityk w zespole kontroli jakości

pobierać próby oraz wykonywać badania analityczne zgodnie z dokumentacją jakościową, prowadzić prace oraz dokumentować przebieg zgodnie z wymaganiami Systemów Zapewnienia Jakości obowiązującymi w firmie, prowadzić nadzór jakościowy nad przebiegami p

praca.pl
Oferta sponsorowana

Inżynier sanitarny

Zatrudniona osoba będzie aktywnie uczestniczyła wrealizacji projektu inwestycyjnego od strony Inwestora. Do zakresu obowiązków będzie należeć koordynacja robót budowlanych firm podwykonawczych, tworzenie harmonogramów prac, sprawdzanie przerobów mie

praca.pl

Analityk ds. kosztów produkcji

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych..

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. REACH

Talent Partnerspokaż opis

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej i rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży chemicznej z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. REACH Miejsce..

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

Młodszy analityk ds ryzyka

PMSolutionspokaż opis

Młodszy analityk ds. ryzyka Miejsce pracy Łódź Praca stała – umowa o pracę Nie wymagamy doświadczenia - gwarantujemy szkolenia Praca biurowa w godzinach 8:00 – 16:00 w Banku Zakres odpowiedzialności..

8 dni temu aplikuj przez Nuzle

Analityk ds Ryzyka w Banku w Łodzi

PMSolutionspokaż opis

Miejsce pracy: Łódź UWAGA: możliwość pracy zdalnej, ale nie więcej niż 50% czasu pracy Data rozpoczęcia: 01.03.2018 – pełen etat – umowa o pracę WYMAGANA BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO..

13 dni temu aplikuj przez Nuzle

Inżynier ds. optymalizacji w dziale Rozwoju...

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym..

34 dni temu aplikuj przez Nuzle

Inżynier ds. Instalacji (Nr ref.:IDIŁ/MK)

ArcheConsultingpokaż opis

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży drukarskiej poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Inżynier ds. Instalacji – urządzenia drukujące Miejsce pracy: cała..

42 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości