AUTOMATYK PLC

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
AXAMO RECRUITMENT to Agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Jesteśmy łowcami talentów, którzy docierają do najlepszych kandydatów na rynku.
Z uwagą słuchamy ich oczekiwań i potrzeb, dzięki czemu potrafimy skutecznie pomóc im w znalezieniu wymarzonej pracy i realizacji celów zawodowych.

Klientem jest globalna, rozpoznawalna firma dostarczająca rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej. W związku z planowanym otwarciem nowego biura w Rzeszowie i rozwojem biura w Krakowie, szukamy kandydatów - młodych i ambitnych oraz doświadczonych Automatyków, którzy dołączą do zespołu najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

AUTOMATYK PLC

Obowiązki
· Programowanie, konfigurację, testowanie i uruchomienie systemów automatyki opartych na sterownikach PLC
· Przygotowanie dokumentacji realizowanych projektów

Wymagania
· Wyższego wykształcenia technicznego - preferowane kierunki: automatyka, robotyka.
· Znajomości programowania oraz konfiguracji sterowników PLC (preferowane Siemens, Allen Bradley) lub systemów wizualizacji.
· Umiejętności czytania schematów elektrycznych.
· Umiejętności codziennej komunikacji i współpracy w międzynarodowym zespole (angielski B2), zdolności analitycznego myślenia i kreatywność
· Dyspozycyjności umożliwiającej zagraniczne wyjazdy służbowe, kontrakty Klienta realizowane są m. in. w Chinach, Wietnamie, Indonezji, Brazylii, Meksyku, USA i Kanadzie a także w Europie. Zagraniczne delegacje stanowią ok. 50% czasu pracy. Długość kontraktów zagranicznych jest różna i wynosi średnio od 3 tygodni do 6 miesięcy. Nasz Klient pokrywa koszty zakwaterowania w hotelach min.3* za cały czas pobytu. W przypadku delegacji trwających dłużej niż 4 miesiące, pracodawca pokrywa koszt przelotu pracownika na urlop do Polski ( lub- alternatywnie, koszt przelotu bliskiej osoby z Polski do miejsca pobytu pracownika.

Mile widziane:
· Uprawnienia SEP E i D do 1 kV
· Znajomość języka niemieckiego
· Znajomość oprogramowania AutoCAD
· Doświadczenie w uruchamianiu systemów automatyki

Oferujemy
· Wynagrodzenie podstawowe ( 4000 PLN - 9000 PLN brutto, w zależności od doświadczenia jest możliwość negocjacji wynagrodzenia) oraz motywacyjny system premiowy: premia roczna, cost of leaving 50 EUR, quality of leaving 13 EUR / dzień, premia rozruchowa 8 EUR/1nadgodzina, dodatek delegacyjny ok. 45€ do 65€ za każdy dzień pobytu za granicą.
A ponadto: prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do obiadów oraz przyjazną atmosferę pracy w globalnej firmie reprezentującej najwyższe standardy etyczne i jakościowe.
· Ciekawą pracę oraz realną możliwość rozwoju zawodowego. Sprzyja temu zarówno brak powtarzalności i duża różnorodność realizowanych projektów jak również bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych.
· Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych w branży metalurgicznej
· Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.


Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV w języku polskim na adres m.mroczka@axamo.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”
Aplikuj na stanowisko:
AUTOMATYK PLC
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości