Asystentka Stomatologiczna - praca

Miejsce pracy: Słupsk
Region: Pomorskie
Lubisz pracę z ludźmi? Dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy asystentki stomatologicznej.

Opis stanowiska:
• Aktywna współpraca z lekarzem w pracy "na cztery ręce",
• Przygotowywanie stanowiska lekarza przed i po zabiegu,
• Dbałość o czystość oraz sterylność gabinetu zabiegowego,
• Uzupełnianie materiałów stomatologicznych,
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (ukończona/rozpoczęta szkoła asystentki)
• Mile widziane doświadczenie w zawodzie,
• Umiejętności organizacyjne oraz współpraca w zespole,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie,
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
• Profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta (u nas pacjent jest najważniejszy),
• Dyspozycyjność- praca według harmonogramu

Oferujemy:
• Pracę w prestiżowej Klinice ze stabilną pozycją na rynku,
• Wysokiej jakości sprzęt i materiały,
• Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko w wybranymi ofertami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej oraz o klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków