Podobne oferty pracy

Ankieter

Zakres obowiązków:Pozyskiwanie kontaktów, uzupełnianie ankiet, zapisywanie danych, stały kontakt z klientem. Współpraca B2B. Praca w terenie oraz w siedzibie firmy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawod

2024-03-08 18:41:30
od 1000 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
WOLTANIC sp. z o.o
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Ankieter Terenowy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ankietera TerenowegoPraca..

2024-02-29 17:15:17
Grupa Outworking
28 dni temu z erecruiter.pl

Szukam telemarketerów, ankieterów Poznań i okolice

Szukam osób do badania marketingowego przez telefon, nic nie sprzedajemy tylko zbieramy informacje. Poszukuję osób prowadzących działalność gospodarczą ewentualnie mających znajomych z działalnością. Praca w domu przy telefonie osoby z Poznań i okoli

2024-01-15 23:51:43
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
MCSP
73 dni temu z lento.pl