Podobne oferty pracy

Przedstawiciel handlowy (K/M)

pokaż opis

Urząd Pracy m.st. Warszawy.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 3200 PLN Zakres obowiązków jw

Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta –...

pokaż opis

Główne zadania: Obsługa telefoniczna klientów Elavon w języku angielskim i polskim w zakresie: Rozwiązywania problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat, procedur; Wsparcia w zakresie obsługi terminali pł

Wczoraj z infopraca.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

pokaż opis

Co będziesz robić: - obsługiwać klientów biznesowych drogą mailową i telefoniczną, - wspierać klientów w obszarze autoryzowania transakcji, - zastrzegać, aktywować i zmieniać statusy płatnicze. Czego oczekujemy: - proaktywności i nastawienia na potrz

Wczoraj z infopraca.pl

Agent marki Philips- praca w Sofii

pokaż opis

Poszukujemy do Bułgarii (Sofia) z językiem polskim do obsługi Klientów firmy PHILIPS Umowa o pracę , wynagrodzenie 4150zł brutto BGN 1650 gross + 15% bonus Zadania na tym stanowisku: Praca polega..

Wczoraj z Nuzle

Praca zdalna z jezykiem niemieckim

pokaż opis

Praca zdalna z językiem NIEMIECKIM Poszukujemy osób dyspozycyjnych w pełnym wymiarze czasu pracy, z Warszawy lub okolic (do 150km), ze względu na konieczność udziału w szkoleniach, a także na..

Wczoraj z Nuzle

Wsparcie klienta w j. włoskim lub francuskim

pokaż opis

Poszukujemy kandydatów z FRANCUSKIM lub WŁOSKIM Oferujemy: Umowa o pracę Miejsce pracy: Warszawa Pełen etat ale w elastycznych godzinach, firma czynna od poniedziałku do niedzieli Nie wymagamy doświadczenia..

Wczoraj z Nuzle

Praca z językiem hiszpańskim lub portugalskim

pokaż opis

Znasz język HISZPANSKI lub PORTUGALSKI ? Zadania: Telefonicznie i mailowe wsparcie klientów (nie sprzedaż). Odpisywanie na emaile, weryfikacja zapytań. Większa część pracy to odpowiadanie (pisanie..

Wczoraj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości